LioN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LioN

Ne-am mutat pe http://www.lion.podserver.info/
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
JuPaNuL'
Banned
Banned
JuPaNuL'


Mesaje : 5
Puncte : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau

Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitimeLun 26 Noi - 0:04

De ceva vreme a circulat în țară un zvon cum că o ambulanță răpește tineri și apoi le ia organele. Inițial au apărut zvonuri în Bucureșți, Dâmbovița, Prahova, Roman, Bacău și acum și prin municipiul Onești.


S-a presus că o ambulanță a luat la ocazie mai multe fete dintr-o localitate de pe lângă Onești le-ar fi ucis și apoi le-ar fi recoltat organele. Cadavrele au fost puse în saci cu niște bani alături cu un bilet cu explicația că sunt pentru o înmormântare creștinească.
Deasemenea, pe internet, au aparut nenumarate mesaje si intrebari: "Buna ziua! Ma adresez dumneavoastra in dorinta de a-mi satisface curiozitatea personala in legatura cu un zvon ce este raspandint de mai putin de 48 de ore, cum ca ar fi avut loc langa Onesti, in localitatea Caiuti, cat si langa Bacau, Margineni, o serie de fapte pe cat de naucitoare pe atat de oripilante. Se spune ca s-au gasit la Caiuti 3, 5 fete (difera de la un narator la altu) spntecate, mai exaxt extrase organele interne si abandonate (intr-un parc) fiecare cu cate 200 euro pe ea... Este isterie in oras (mai ales printre adolescenti)...unii sustin ca ar fi si o ambulata implicata,altii ca au vazut la stiri, altii ca au rude la Caiuti si sustin ca e adevarat..."Cei care au lansat zvonul au alertat și profesorii în școli pentru a avertiza elevii să fie atenți la acest fenomen.
Toate aceste sunt doar zvonuri. În niciun oraș nu au avut loc astfel de crime pentru recoltare de organe. La Poliția din Onești și la Spitalul Municipal nu se știe nimic despre aceste incidente.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
juukin
Banned
Banned



Mesaje : 25
Puncte : 187
Reputatie : 13
Data de inscriere : 16/08/2012

Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitimeLun 26 Noi - 4:28

Asta e de acu 1an si 4 luni...
Sus In jos
JuPaNuL'
Banned
Banned
JuPaNuL'


Mesaje : 5
Puncte : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau

Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitimeLun 26 Noi - 7:50

dar acum au ajuns in judetul bacau Municipiul onesti de unde sunt eu Very Happy
Sus In jos
juukin
Banned
Banned



Mesaje : 25
Puncte : 187
Reputatie : 13
Data de inscriere : 16/08/2012

Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitimeLun 26 Noi - 8:11

pai...succes Neutral...
Sus In jos
JuPaNuL'
Banned
Banned
JuPaNuL'


Mesaje : 5
Puncte : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau

Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitimeLun 26 Noi - 8:58

Da ms Smile)Smile)
Sus In jos
alexelton

alexelton


Mesaje : 2
Puncte : 42
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/11/2012
Varsta : 29

Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitimeLun 26 Noi - 9:28

poate te ia si pe mine Very Happy
Sus In jos
Blondu_viky




Mesaje : 9
Puncte : 64
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/11/2012
Varsta : 30
Localizare : Bacau

Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitimeLun 26 Noi - 10:44

Smile) Nu-l ia nici naiba pe ala ... Lasa ca-l stiu eu:))

Sus In jos
JuPaNuL'
Banned
Banned
JuPaNuL'


Mesaje : 5
Puncte : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2012
Varsta : 27
Localizare : Bacau

Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitimeMar 27 Noi - 6:34

Smile)Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Empty
MesajSubiect: Re: Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!   Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.! Icon_minitime

Sus In jos
 
Imi cer scz ca am deschis acest topic.. Dar sa stiti si voi ce se aude.!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LioN :: ...:::LondoN.HostPixel.ro:::... :: Discutii libere-
Mergi direct la: